7

lat notowań JR HOLDING ASI S.A.
na rynku akcji NewConnect GPW.

Spółka przez wiele lat skupiała się̨ na realizacji strategii opartej o budowanie aktywów nieruchomościowych i tylko okazjonalnie angażował się̨ w inwestycje obarczone wyższym poziomem ryzyka.

Dziś jednak struktura i wartość aktywów jasno ukazują nam obraz, że JR HOLDING ASI S.A. posiada obecnie ponadprzeciętne sukcesy inwestycyjne wygenerowane przez projekty z branż przyszłości. Dlatego JR HOLDING dla dalszego rozwoju skupia się na reinwestycji środków właśnie w takie branże tj.:

gaming

All In! Games S.A.

113.4 mln PLN

gaming

One More Level S.A.

79 mln PLN

Odnawialne źródła energii

Gry komputerowe i mobilne

Nowe technologie i sztuczną inteligencję

Biotechnologia i bioinżynieria

Strategia JR HOLDING ASI S.A.

zawsze miała w sobie pierwiastek hedgingu na zmiany giełdowe w dobie kryzysu. Będąc uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego i polskiej Giełdy Papierów Wartościowych nabraliśmy wewnętrznego przeświadczenia, że równie skuteczną obroną przed fluktuacjami rynkowymi – jak inwestycje w nieruchomości – będzie uczestnictwo w rynkach, które są̨ światowymi mega trendami, czyli w takich, których nie zatrzyma żaden kryzys. W tym momencie są to: Columbus Energy S.A., All in! Games S.A. czy One More Level S.A.

Jako Prezes i założyciel JR HOLDING to moją prywatną ambicją jest przekucie wielu lat doświadczenia giełdowego w prawdziwą wartość dla wszystkich Akcjonariuszy. Jeżeli JR HOLDING ASI S.A. zbuduje wartość aktywów przekraczającą 2 MLD zł w najbliższych latach i dodatkowo poczynione inwestycje pozwolą przejść spokojnie przez zmiany koniunkturalne, to ta strategia, którą właśnie Państwu prezentuję, będzie najlepszym dowodem na to, że warto zaufać doświadczeniu i intuicji.

2.000.000.000 PLN

Główne cele strategiczne
2020-2022

  • Pozyskiwanie nowych projektów do portfela oraz pomoc w rozwoju
  • Przekroczenie 2 MLD zł wartości aktywów
  • Przeniesienie notowań akcji spółki na rynek regulowany GPW
  • Sprzedaż wszystkich nieruchomości posiadanych przez JR HOLDING ASI S.A., czego konsekwencją będzie uwolnienie zamrożonej gotówki oraz zniwelowanie długu spółki do zera

Z poważaniem
Prezes Zarządu

January Ciszewski